به نام تنها پناه آشفتگان دیار سرنوشت<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

     تقدیم به تو که مهربانترین اما بی وفاترینی

     بی وفای من سلام. امروز به یادت زیر باران رفتم. برایم سخت بود راه رفتن زیر باران بدون تو. چشم به آسمان دوختم، همان آسمانی که به پاکی روح توست. خواستم از خدا بپرسم، خداوندا، فرشته های تو برای که می گریند؟ اما باز نیز گریه امانم نداد! کاش بودی عزیز. باز دلم هوای گریه دارد، باز برایت می گریم، باز وجودم تو را طلب می کند، آرام جان، بیا! دیگر تحمل نداشتنت را ندارم عزیز. طرح چشمان قشنگت در اتاقم نقش بسته. شعر می گویم به یادت در قفس غمگین و خسته:

من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی

ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

/ 36 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

من برگشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شهاب

سلام زيبا بود نوشتت و بارونی وقت کردی يه سرم به من بزن يا حق

فانوس خاموش ..

زجه مي زدم ... همه مان زجه مي زديم در ازلي ترين ديدارمان با نور و تولد ، تنها شباهتمان بود ... آمديم بي اختيار و سرشار و فروختيم معصوميت را در ازاي بيگاري براي جهان فروختيم چه آسان ! ...

سحر

سلام. اولا اميدوارم که کنکور قبول شی و .... . مرسی که اومدی و نظر (هر چند مخالف) دادی. فقط می خواستم اينو بدونی که من از وقتی که با اين عنوان شروع به بلاگ نويسی کردم، توهين زياد شنيدم و ديگه برام عادی شده (منظورم اتفاقی یه که به خاطرش اون پست رو گذاشتم) ولی دلم از اين می سوزه که، خودم و دوستانم هر وقت يه بلاگ آنتی دختر و از اين چيزا می خونيم...به خنده می گذريم و هرگز (علارغم اينکه پسرا در اين زمينه به طرز وحشتناکی توهين آميز مينويسند !!!!) به اونا توهين نمی کنيم..... خودم به قصد طنز و شوخی اين مطالب رو می نويسم و اميدوار هم بودم اونا هم همين طور باشن. ولی !!!!

نيما

سلام خوبی چه خبرا... خيلی وبلاگتون قشنگه... منم کنکور دارم مثلآ.... فعلآ بای بای

فرهاد

سلام امیدوارم که خداوند به همه دلدادگان صبر و مداومت در گريستن و غصه خوردن عطا فرمايد تا با سرشک ديده غصه کنکور از دل و ديدهاشون پاک شود!انشاء الله ... موفق باشيد.

آزاده

آپ نميکنی اينجا رو ديگه؟

ساقی دختری از اهالی فردا

سلام رفيق دلتنگی .. خيلی جالبه ... خودم کلی خنديدم گفتم برای تو هم تعريف کنم بخندی لوگوی يکی از دوستان رو گذاشتن تو قسمت ويرايش ولی جالبه وقتی روش می زنی بلاگ شما باز ميشه جالبه نه!

شيدا

سلام>ممنون که له من سر زدی>اگه دوست داشتی اد کن تا اگه آپ کردی از خجالتت در بيام